JUŻ DZIŚ SKORZYSTAJ Z 15% RABATU

Jeśli znasz jakość naszych produktów i korzystasz z nich na co dzień nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupować produkty naszej firmy z 15% zniżką. Już dziś dołącz do grona naszych klientów cieszących się niezwykłymi produktami z rabatami.

Oszczędź 15% rejestrując się i podpisując umowę już dzisiaj !

co należy zrobić ?

 

Chcąc kupić produkty w cenie hurtowej musisz być zarejestrowanym dystrybutorem(klientem). Kliknij przycisk "dołącz teraz", który przeniesie cię na stronę aktywnego formularza rejestracyjnego na stronę firmy Forever Living Products. Tam zostaniesz poproszony o wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *. Są to pola obowiązkowe. W "Informacji o sponsorze" wprowadź nr ID: 480000002352.

 

15% rabatu

Dzięki rejestracji uzyskasz szybki dostęp do własnego konta poprzez konto dystrybutora (konto klienta), gdzie od razu po zalogowaniu złóż zamówienie ze zniżką 15%.

Pamiętaj jedynie o tym, aby zamówienie przekroczyło wartość 250 zł.

Jest to ostatni warunek do spełnienia oprócz wypisania i odesłania umowy(aktywnego formularza) w wersji elektronicznej. Do złożonego zamówienia otrzymasz fakturę i własny numer dystrybutora.

35% rabatu

Aby uzyskać 35% zniżki na cały nasz asortyment.

Złóż zamówienie na kwotę min 1870 zł.

Jak to zrobić?

Kup produkty pojedynczo lub w zestawie dla siebie, swojej rodziny i swoich znajomych robiąc tzw. zamówienie zbiorcze, które w dzisiejszych czasach jest jedną z najbardziej znanych metod kupna i sprzedaży produktów.

Jeśli podstrona do rejestracji wyświetli się w języku obcym (angielski, hiszpański itd.) zalecamy dokonanie zmiany na język polski. Wyświetlanie się stron w innym języku jest uwarunkowane tym z jakiej przeglądarki korzystamy. Aby zmienić język na nasz - wchodzimy w prawym górnym rogu na "country" i wybieramy "europa" - "language" - "poland". Po wyborze kraju i języka system automatycznie zmieni język strony z obcego na polski.

korzyści z podpisania umowy

  • Oferujemy stałe dożywotnie rabaty ( 15%, 35%, 38%, 42%, 48 % ) bez konieczności robienia zakupów regularnie.
  • Kupujecie kiedy chcecie i za ile chcecie. Nie ma żadnych limitów kwotowych i czasowych.
    Nic nie ryzykujesz nie ma żadnych opłat członkowskich.
  • Dla osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy, oferujemy dodatkową pomoc związaną z rozwojem oraz osiąganiem celów życiowych.

TOP