o firmie

~ historia firmy ~

Forever Living Products założono w 1978 r. w oparciu o kapitał niewiele większy niż marzenia i ciężka praca. Obecnie jest miliardowym przedsiębiorstwem z siedzibą w Scottsdale, w Arizonie. Obecnie to największy producent produktów aloesowych na świecie. Posiada własne plantacje aloesu, własne przetwórnie oraz własne zakłady produkcyjne.  Jest to ważne z punktu widzenia jakości produktu końcowego. Sięgając po produkty Forever sięgasz po najprawdopodobniej najlepsze produkty aloesowe na świecie!  

Forever Living Products to firma jedyna w swoim rodzaju. Powstała po to, aby dać szansę ludziom na zmianę swojego życia.  Ta zmiana przenika się w dwóch obszarach: kariery zawodowej oraz zdrowia.  Trudno mówić o udanej karierze, kiedy zdrowia nie ma lub nie domaga. Jest to chyba jedyna firma, która może dać Ci oba te ważne zakresy życia człowieka. Ty możesz wybrać jeden z nich. Nie ma przymusu. Wiele osób trafiło do nas, aby uratować swoje zdrowie a potem w naturalny dla siebie sposób rozpoczęli karierę zawodową z Forever.   

Rex, właściciel Forever, zaproponował bardzo prostą ideę biznesową swojej najbliższej rodzinie i przyjaciołom - oferuj ludziom zużywalne produkty, o których wiadomo, że wspierają dobre samopoczucie i zdrowie i rób to w osobiście. Zamiast topić grube pieniądze w tradycyjnej formie reklamy, wynagradzaj wszystkich, którzy są gotowi dzielić się tymi produktami z rodziną i przyjaciółmi a nawet z całkiem obcymi ludźmi.  

 

 

 

~ założyciele firmy ~

~ aloe vera na świecie ~

~ aloe vera galeria ~

TOP