o firmie

~ historia firmy ~

Forever Living Products jest jedyną w swoim rodzaju firmą, która zmienia życie. Stoją za nią niesamowici liderzy, którzy nie ustają w działaniach. Czerpiąc z długoletniego doświadczenia i innowacyjnych koncepcji, prowadzą tę dwumiliardową firmę ku niewyobrażalnym sukcesom.

Założone w 1978 r. w oparciu o kapitał niewiele większy niż marzenia i ciężka praca, Forever Living jest obecnie multimiliardowym przedsiębiorstwem z siedzibą w Scottsdale, w Arizonie, wytwarzającym i sprzedającym dziesiątki produktów dla zdrowia i urody. Ludzie tacy jak my, dystrybuują te mające pozytywny wpływ na życie wyroby, oferując ci unikalna szansę, by wieść życie zdrowsze i bardziej dostatnie.

Firma Forever Living oferuje również możliwość posiadania własnego biznesu i finansowego zabezpieczenia przyszłości, dzięki sprawdzonemu planowi marketingowemu. Rex latami szukał sposobu na uzyskanie tych dwóch rzeczy, jednak nie satysfakcjonowało go nic, do puki go znalazł. W końcu, w 1978 roku zaprosił 43 osoby na pierwsze spotkanie Forever Living Products w Tempe w Arizonie, podczas którego przedstawił plan, który dałby mu oraz wszystkim innym - lepsze zdrowie i wolność finansową.

Rex zaproponował bardzo prostą ideę biznesową swojej najbliższej rodzinie i przyjaciołom - oferuj ludziom zużywalne produkty, o których wiadomo, że wspierają dobre samopoczucie i zdrowie i rób to w spersonalizowany sposób. Zamiast topić grube pieniądze w tradycyjne formy reklamy, wynagradzaj wszystkich, którzy są gotowi dzielić się tymi produktami z rodziną i przyjaciółmi.

~ założyciele firmy ~

~ aloe vera na świecie ~

~ aloe vera galeria ~

TOP