gwarancja

GWARANCJA JAKOŚCI

Gwarancją wysokiej jakości produktów, wsparcia, które razem z nimi otrzymujesz oraz satysfakcji Forever Living Products jest Logo FOREVER LIVING. Możesz mu zaufać. Firma Forever Living Products bazuje na wieloletnich doświadczeniach w udoskonalaniu indywidualnych rozwiązań z zakresu odżywiania, korzystając z doświadczeń zespołu zaufanych konsultantów. Tworzy zaawansowane produkty, które przynoszą wyraźne korzyści milionom ludzi w ponad 150 krajach na całym świecie.
Produkty są wytwarzane przy użyciu wysokiej jakości składników, wg ściśle kontrolowanych, restrykcyjnych procedur i odpowiadają normom i regulacjom prawnym krajów, w których są sprzedawane.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA ZWROT PRODUKTÓW

Zamówione w naszym sklepie produkty możesz zwrócić kiedy tylko chcesz. Czujemy się na tyle zobowiązani do dostarczenia Ci produktów skutecznych i o wysokiej jakości, że dajemy Ci dożywotnią gwarancję zwrotu pieniędzy.

Chcąc zwrócić produkt nie może on nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym z co najmniej 12-sto miesięcznym terminem przydatności do spożycia oraz dołączonym pokwitowaniem zakupu (paragon lub faktura). Stanowi on podstawę do zgłaszania reklamacji z tytułu "Gwarancji" dla identyfikacji transakcji z Dystrybutorem Forever Living Porducts. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
  2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
  3. W ciągu 2 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan otrzymanego produktu czy jest w stanie nienaruszonym (nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony oraz czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  4. Jeżeli nie stwierdzimy żadnych uszkodzeń, na Twój adres e-mail zostanie wysłana informacja o z wiadomością dotyczącą pozytywnego rozpatrzenia, a następnie na załączony numer konta w ciągu 5 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres e-mail informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

REKLAMACJE

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerami telefonu dostępnymi w dziale KONTAKT

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: aloespolsak@op.pl udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację. Więcej informacji na temat reklamacji w dziale REGULAMIN

certyfikaty

Forever Living Products zaangażowane jest w dostarczanie klientom najlepszych produktów. A pod tym pojęciem rozumiemy coś więcej niż po prostu skuteczne produkty.

Produkty na bazie Aloe Vera były pierwszymi, którym przyznano Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu (IASC - International Aloe Science Council).

Na produktach firmy FOREVER LIVING PRODUCTS należy się doszukiwać następujących certyfikatów:

  1. International Aloe Science Council - Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu
  2. PETA Cruelty Free - Produkty nietestowane na zwierzętach
  3. Islamic Seal of Approval - Islamska Pieczęć Aprobaty
  4. Kosher - Certyfikat koszerności
  5. Halal - Certyfikat islamski
TOP